KONST / Litografier / Färglitografi 6057529
nr 605 7529
Färglitografi
Curt Fors, Signerad CF, Komposition, 68/129, 44x24
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 oktober 2009
kl 17:14:19
100 kr
150 kr
300 kr